Financieel
- Prijs
- € 145.000,00
- Beschikbaarheid
- Vanaf akte
- Kadastraal inkomen
- € 924,00
- Vrij beroep mogelijk
- Ja
Zit je boordevol goesting om te ondernemen? Met een uitstekende visibiliteit zit je aan de Kerkstraat 4/1 aan het juiste adres om de handel van je dromen te creeren. Kom maar mee!
Voorheen werd hier het restaurant "Tata's Brasil" uitgebaat. Met een groot uitstalraam is deze handelsruimte van 92m2 perfect gelegen tussen de kerk en het oude stadhuis van de stad Peer.
De opbouw van het gebouw dateert van het jaar 1994. Directe buren zijn o.a. Bakkerij Geusens en Hotel brasserie de Boskar. De inrichting als restaurant kan je eventueel mee overnemen.
Dit gedeelte van de stad Peer wordt druk bezocht. In het centrum worden tal van evenementen georganiseerd met o.a. op maandagvoormiddag de wekelijkse markt. Autobestuurders kunnen hun wagen met gemak vlakbij parkeren of op één van de nabij gelegen parkings.
EIGENSCHAPPEN:
- uitstalraam met zicht naar de Kerkstraat
- veiligheidsrol
- volledig ingerichte verbruikszaal
- uitgeruste keuken met afzuiging
- toilet
- kelderberging
- verwarming op aardgas
- electrische installatie is conform
- mogelijkheid tot terras (cfr. afspraak met de stad Peer)
Droom jij van een magnifieke en instapklare handelszaak in hartje Peer? Aarzel dan zeker niet. Een stijlvol ingericht restaurant van 92m² met een ingerichte keuken kan binnenkort jouw eigendom worden.
Neem vandaag nog contact op voor een bezoek ter plaatse en advies op maat. Sophie staat graag voor je klaar! Tel. 0475/28 77 07.
Bron bewoonbare oppervlakte: Epc – verslag.